Szeretnék kipróbálni egy nemrégen tanult módszert, ezért egy feltöltő délutánt szervezek, ahol nem a tankönyvek, hanem a saját megéléseid vezetnek majd a céljaid felé.
A régi történetek és a népmesék, mély belső térképek, amik pontosan megmutatják, hogyan törhetjük meg a saját mindennapi „bűbájainkat”, és hogyan tehetjük le a magunkra pakolt maszkokat.
Arra gondoltam, hogy a nyár közepén vigyük ki ezt a belső figyelmet a természetbe, ahol a mese mellett a fák, a növények, a környezet energiái is segítenek.
Mit hozz magaddal? 🎒 Nyitottságodat, egy plédet vagy jóga matracot, tollat, jegyzetfüzetet, és egy kis üdítőt, nasit a közös falatozáshoz.
A délután programja:
🌱Megérkezés: Letesszük a kinti világ zaját, a feladatokat és a szerepeinket.
📖Befogadás: Elmesélek egy különleges történetet a megrekedtségről és a belső szabadság megtalálásáról.
🧘♀️Belső utazás: Időt adunk magunknak, hogy ki-ki magában átgondolja, hol érinti meg őt leginkább ez a történet, és hol találkozik a saját életével.
💬Közös beszélgetés: A magunkkal hozott kis nasi mellett, kötetlenül megosztjuk egymással, kinek mit üzent a mese, és milyen útravalót visz haza belőle a hétköznapokba.
📆Időpont: 2026. június 24. (szerda) 17:15 -20:00
📍Helyszín: Budapest, Orczy-kert (a pontos találkozási pontot jelentkezéskor küldöm!)
👥Létszám: 2-6 fő
👩🏫A programot vezeti: Kövesi Ágota – életút tanácsadó, coach
💰A program INGYENES, de a limitált csoportlétszám miatt a részvétel regisztrációhoz kötött.
Ha úgy érzed, pont egy ilyen természetközeli, lélekemelő megállásra van most szükséged, írj nekem a részletekért és a helyed biztosításáért!
Csak pozitívan! ☀️
Várlak szeretettel, Ágota 😊
